| Adynutza3940 a întrebat:

Heyy! Peste cateva zile va fi ziua mamei mele si deja m.a avertizat laughing...Nu stiu ce cadou sa ii iau! Nu cercei sau parfumuri pentru ca are destulelaughing
Voi ce i-ati lua? Si nu conteaza suma!
Am nevoie urgent! Dau funda

Răspuns Câştigător
| FaraNume2 a răspuns:

Eu am pus cu tata bani (mai mult el dar nu conteaza laughing )si i-am luat mamei 37 de trandafiri(atatia ani a implinit).Da, stiu, multi...dar nenea de la florarie ne-a facut reducere, si in loc de 37 am platit 25 blushing. Poti face si tu acelasi lucru daca ai spus ca suma nu conteaza.Mama,spre exemplu,a plans si a si ras timp de vreo juma' de ora laughing. Totusi eu zic sa-i iei ceva ce i-ar place, ce si-ar dori, ce stii tu ca ii lipseste, si pana la urma nu conteaza cat a costat ci cat suflet ai pus, zic eu. big grin In fine, la multi ani mamei tale.Te pup :*

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Dacă nu contează suma, poți să îi iei o mașină, sau o casă.

| ionutalex13 a răspuns:

Un tort de 2, 3 kg pe care sa scrii pentru cea mai buna mama