| teona125 a întrebat:

HHey TPU, am nevoie de niste sfaturi, euu si prietenul meu am fost certati nu ff rau vorbeam dar nu stiam daca sa mai fim imp sau nu, si aseara l-am sunat si l-am intrebat ce face si mi-a spus ca astepta sail sun ( el nu mai are credit ), si am inceput sa vorbim si el a inceput sa imi povesteasca ce a facut si imi tot povestea si povestea nu prea puteam spunenimic nu ma puteam baga peste el laughing, nah si la un moment dat am spus si eu ceva si i-am spus dupa aia bun continua si face, ce sa mai spun ca suntem impreuna sau ce?, nah si am vb aproape trei ore latell, apoi am incheiat si ne-am pus la somn, el astazi a plecat la mare cu matusasa si unchiusu si am tot icercat sa il sun si a avut tellu inchis, si am intrat pe vb si am intrat in vb cu o pr de a lui cu care am inceput si eu sa vb acum cateva zile si am intrebat-o daca a vb cu el si mi-a spus ca da acum seara si ca nu era numarul lui, si am intrebat-o era un nr de voda si face da, de unde sti, si i-am zis daa ii nr lu unchiusu, i face da stiu asta, si ma gandesc ca el a sunat-o pentru ca ea nu aveea de unde sa aiba nr lu uncchusu, si asa cum a sunat-o pe ea ma putea suna si pe mine, dar nu m-a sunat, lu nu ii prea place sa isi areate sentimentele adica ce simte pentru mine altor persoane, ce sa inteleg din asta?:l

1 răspuns:
| usernamealy a răspuns:

O doamne. nu intelg prea mare lucru, dar cred ca lui ii place compania ta deoarece ati vb 3 ore. poate nu te-a sunat ca era ocupat si stia ca o sa ajungeti sa vb iar cateva ore laughing eu asa as face tongue