| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! As dori sa stiu cum pot sa-mi schimb numele pe mess, adica in lista prietenilor apar altfel decat as vrea eu si am incercat sa dau la 'Contact Details' si mi-am schimbat numele dar tot nu apare. Ce sa fac?
Funda.:*

Răspuns Câştigător
| InGeRaShReBeL_6634 a răspuns:

Dupa ce ai schimbat numele in contact details prietenii din lista ta trebuie sa dea click pe id-ul tau si sa apese ctrl+shift+r, tie iti apare ca prietenul''x'' iti cere detaliile si tu trebuie sa dai click unde scrie ''select details to send'' apoi''finish'' ''x'' da accept si ii apari in lista cum vrei tu. Sper sa te descurci. Succes!