| anonim_4396 a întrebat:

Hi all! Statusuri gen "Roses are red Violets are blue, I hate you, Die." Sau ceva cat de cat satanist, please! Fundoi!

5 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Imi bag picioarele, daca si asta mai e satanist...

| Karlitta a răspuns (pentru FearOfTheDark):

N-am zis ca e.Am zis "SAU" ceva cat de cat satanist.

| Karlitta a răspuns:

Mersi de raspuns.Te plictiseai sau vrei sa arati cat de prost esti?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Karlitta):

Nah, chiar am avut o criză de râs când ţi-am citit întrebarea; mai ales partea cu "ceva cât de cât satanist".
Oh, iar începe: BWAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!

| Karlitta a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Ma bucur ca ti-am luminat ziua destul de plictisitoare zic eu.Trebuie sa ai o viata foarte palpitanta din moment ce n-ai nimic mai bun de facut decat sa comentezi aiurea.