| DarQueen a întrebat:

Hi! Care aveti telefonul Nokia 5230? Imi puteti spune cum e?
Detalii: cum face poze, cum e cu muzica, cat tine bateria, etc.
As vrea sa il cumpar.
Multumesc Anticipat. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5230 face pozele destul de bine, muzica se aude super si bateria ma tine cam 4-6 zile(depinde cit ma joc si ascult muzica pe el)

| roxy2000 a răspuns:

Si eu am tellu' de 2 luny si e destul de bun bateria ma tine 5 zile(depinde cat umblu pe el) eu sunt multumita de el si l-am primit de craciun(in 26 feb fac 11 ani)e ok tellu'

| luketto00013 a răspuns:

Tel...meu e gri pozele le face super misto
bateria tine 33 h
te cred ca ai vrea sa il cumperi