| NthtoShare a întrebat:

Hi there, again!
Vreau sa-mi cumpar role. La magazinele de aici nu am gasit ceva care sa-mi placa si sa fie acceptabile ca pret, asa ca m-am gandit sa comand...
Am ramas la:
http://www.mastershop.ro/produs_nou.php?id_produs=27878& id_domeniu=

Problema e ca nu am mai comandat de pe site si nu stiu cat de seriosi sunt.
Referitor la role: cat de potrivite sunt cele "aggressive" pentru un incepator ca mine?
Daca stiti alte siteuri sigure va rog postati aici sau daca aveti ceva de zis legat de plata pe site-ul de mai sus sau ceva de mersul pe role.

Alta idee ar fi:
http://www.shopix.ro/Role-Role-Worker-Aggressive_p_41858 .html

3 răspunsuri:
| sofia_kiss a răspuns:

Iti spun sincer, daca sunt pentru un incepator ar fi mai bine sa iti iei ceva din silicon pentru inceput ca eu mi-am cump pentru avansati, adica adresive si e foarte greu sa mergi pe ele, este necesar sa te ajute cineva ca sa mergi pe ele, pentru ca alunca foarte rau si au o viteza f. mare asa ca gandeste-te mai bine inainte sa cumperi... dar daca te ajuta cineva sa inveti nu ar fi chiar asa mare problema, cateva cazaturi nu fac chiar asa de rau, din contra te ambitionezi mai tare ca sa inveti sa mergi pe ele, iti spun din propria experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la shopix sunt seriosi si rolele acelea sunt pentru plimbari lungi sau pentru profesionisti iti recomand mai intai ceva fara silicon si abia apoi ceva de genu. Ai grija sa porti cotiere si genunchere, doare...

| amy_1580 a răspuns:

Am eu o pereche de role, mai pentru incepatori. sunt f bune. originale ^-^ merg fara probleme. sunt aproape noi. daca vrei, id meu e pink_lovers16 ^-^