| anonim_4396 a întrebat:

Hi toata lumea! Intrebare pentru fetele/baietii care joaca jocuri otome; Ce jocuri ati jucat si care va plac cel mai mult?^^

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu știu ce-s jocurile otome, dar oricum, nu prea am jucat cine știe ce jocuri, nu prea am răbdare, din ce am jucat, cel mai mult a fost metin2, până ce a scos tot sufletul din mine cu plusatul armurii și armei pân' la 9, ai dă capu' meu, revoltător, dacă aș fi putut, l-aş fi ucis pe fierar.
Mă pune pe mine fămeie bătrână să să cumpăr niște
pulezuri de perle la 2kkk+
Apăi am mai jucat și wow, îi interesant, sper să pot continua, când o să am un rahat de pc și internet non stop!, altele nu le mai țin minte numele, mă mai joc din când în când și Farm Heroe Saga cu cepuțe, morcovei, tăuraşi, floricele și găleți cu apă, dar nu se prea poate, nu mă lasă obsedata de mama.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eeh, ce mai contează dacă e de strategie, pentru copilași sau nu, dacă cuiva îi place, restul nu mai contează, gen pot să mă întorc ușor la jocul meu de la 12 ani, când o făceam pe Hilary Duff să danseze.
¿Și nu ai vrea tu să îmi dai o listă cu astfel de jocuri? căci am început să mă uit la anime-uri și îmi plac.
M-am uitat și la video, nu în totalitate, skip skip, că puțini MB și apoi no mb și apoi nebunia lui Salam.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru KoroSensei):

blushing blushing blushing, tnx tnx, poate am și eu momentele mele rare de a scrie ceva amuzant, dar nu cred.
Apăi yoy, acum a observat tâmpa de mine, că nu tu ești OP, ci YuuChan
Gen, voiam să nu îți mai dau reply la răspuns ci să scriu direct la întrebare, altfel primești 2 notificări când ești OP(pe TPU, mă refer), sper să înțelegi ce vreau să zic.
M-am abonat la canalul tău, sper ca în curând să văd și eu ce e pe acolo.

Răspuns utilizator avertizat