| AndreeaRaluca18 a întrebat:

Hi TPU! As vrea sa invat sa scriu si sa vorbesc in limba araba dar este foarte greu si am gasit pe cateva site-uri dar nu inteleg nimic. Stiti vreun site online de unde pot invata cu usurinta? Am vazut ca se poate scrie in araba si cu literele noastre si printre care mai sunt si cifre gen "h" se scrie "7" si e mult mai usor cu literele noastre. Stiti vreun site care ma pate ajuta?

1 răspuns:
| TheEyes a răspuns:

Man nu te gandi ca pe internat poti gasi site-uri care te-ar putea ajuta.Du-te si fa un curs (In timpul liber bineinteles) si ai sa inveti mult mai usor.
Salut, Bafta.