| komadechips01 a întrebat:

Hi TPU! Care mai stie filme coreene nou aparute, dar nu istorice? Fundaa

4 răspunsuri:
| Limo a răspuns:

Filme,nu stiu. Seriale stiu. pai daca nu le'ai vazut te'ai puta uita la Boys efore flowers, PLayfull Kiss, My gf is a gumiho, Flames of desire, Hana Iori dango

| komadechips01 explică:

Păcat că pe ăla l-am văzut. big grin

| alin_9439 a răspuns:

Sal un film super fain de comedie este My Sassy Girl e super tare si e 100% corean.Imi dai funda?

| SuRi a răspuns:

Mie imi place foarte mult Boys efore flowers, iar acum (de doua saptamani) este in fiecare sambata si duminica pe Euforia TV!