| LiaGore a întrebat:

Hi TPU! De cateva luni ma tot suna cineva cu numar ascuns...se poate sa aflu ce numar e? Daca da cum?big grin

3 răspunsuri:
| h3ll a răspuns:

Se poate uite aici http://numarascuns.ucoz.ro

| musicfan a răspuns:

Simplu, suni la relatii cu clienti, si ii spui persoanei respective ca te suna cineva cu numar ascuns si daca poate sa iti dea numarul, dar va trebui sa platesti 50 centi sau 1 euro. Sau daca nu mergi la un centru telefonic de la reteaua din care esti, Orange, Vodafone, etc., si faci acelasi lucru. Funda:X?

| snoop a răspuns:

Din pacate nu se poate afla. nasol.baga si tu niste minciuni ca.
1) BA vezi ca taicamiu e politist.

2)Vezi ca acum sunt la politie si iti dau sa vb cu un agent.

3)Termino ma frate ca ma disperi. Mai lasa-ma nu ma mai bate la cap.

Sper ca am sa iti fiu de folos!big grin