| Anituk a întrebat:

Hi TPU.
Deci (sa trec direct la subiect) : Pe 19 August plec in tabara la Cheia, intr-o expeditie montana cu alti membrii bineinteles, din localitati diferite.
Ce haine ar trebui sa-mi i-au cu mine ( groase de iarna, subtiri cum...thinking ), sau de ce alte lucruri voi mai avea nevoie intr-o tabara. nu am mai fost niciodata si nu stiu de ce voi avea nevoie?

Cum sa ma comport cu ceilaltii copii?

Dar in special vreau sa-mi spuneti ce imi trebuie neaparat, ce haine, incaltaminte, diferite lucruri.
Cei care ati mai fost la Cheia in tabara spuneti-mi ce v-ati luat cu voi, daca va lipsit cevaa.

Azi dimineata cand am aflat ca plec in tabara am fost foarte fericita, dar si emotionata.
Ok...astept cat mai multee raspunsuri...Va pupii

1 răspuns:
| Dianaaa1997 a răspuns:

Buna! Ei bine tu te duci in tabara la munte, asa ca fi pregatita cu haine sport ceva mai multe, ca sa ai pentru drumetiile pe care le veti face. Ia-ti si haine normale si potrivite pentru sezon, in care sa te simti tu bine. Pune pe acolo si vreo doua tinute de ocazie, poate va scoate la un restaurant ceva. Ia-ti tenesi, adidasi pentru drumetii, si restul ce vrei tu. In rest mai baga o jacheta mai groasa, niste blugi tot asa mai grosi si o umbrela, in caz ca o sa fie mai urat. Sincer in locul tau mi-as lua si un costum de baie, poate o fi pe acolo un strand sau ceva thinking nu stiu. cam asta e tot, iti urez distractie placuta :***