| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU sad. Nu stiu ce sa fac am o pretena "colega" la scoala stau cu ea inm banca si ne intelegem fff bine adica ne intelegeam...are un catel si am stat vineri de la 2 jum pana la 7 jum afara happy a fost fain ne-am distrat si sambata am stiut ca o sa ne simtim si mai bine si am hotarat sa mergem la malll, ok am mers am vazut un film dar nu neam simtit asa de bine sad. ea a spus ca.vai ca nu is astazi asa happy ca eri sau ca ieri m-am simtit mai bine cu tine si chesti. ok am mers acasa bine. Duminica a PROMIS ca vine cu mine la bisrica si cand o sun sa vina ...Paiiii stii ca vine versorumio din germania si trebuie sa stau sperc ca nu te superi. mia picat fata straight face exacta sa mi so intamplat si la ziua mea cand am invitato prima oara o zis mai vedem noi si cand am chemto a zis ca trebuie sa se duca la tara ca vacanta de vara e scurta si chestiiiiiii. ok azi am vb cu ea si am chemat-o afara la fel si luni am chemat-o afara. si ea zice ca n-am chef si chastii si ma enerveaza cumplit sad ma simt char tradata asa isi bate joc de mine parca azi am vb cu ea pe fata si i-am zis ca eu numai te intreb ca inainte de a sta impreuna in banca acum in clasa 7 am stat si in clasa a 6 la fel a fost treaba ne-am certat ne-am impacat. chasti si ea a inceput cica vai acum in capu tau crezi ca numai tin la tine ca la o prietena si ca te tradez si chasti cu voce tare crying chiar ma jignit e nesi rau cate am facut pentru ea deci intrevbarile mele sunt

1. mai o chem la joaca?
2.so mai bag in seama ca stau in banca cu ea. sai arat semne afective ea uraste chestile astea si cred ca de vreo 9 ori in 2 ani nu ma imbracisat
3.sa mai fim prietene si sa nu incep nicun razboi ca sunt in clasa a 7 si cand termin a 8 sasa o sa fie ultima data cand o sa ne vedem ca in a 9 ma mut sau sa incep un razboi adica razboi"" sa-i spun tot pe fata?
plZZZ char sunteti ultima mea sansa daca nu credeti ca puteti sa-mi raspundeti plzz stuneti ile prietenilor sau rudelor sa-mi raspunda si mie la intrebare plzz va dau funda mare mare mare sad va pup :*:*:* sper ca ati inteles sad

1 răspuns:
| Andrei112011 a răspuns:

Nu,arata-i ca esti mai presus ca ea,las-o-n pace si fii independenta, tacerea e cea mai tare arma si minciuna are picioare scurte, se va intoarce ea la tine.Succes.