| Brumilicious a întrebat:

Http://tsh-stardoll.blogspot.com/
azi facem 1000 vizitatori! in 14 zile!
pentu cei care sunt interesati azi voi scrie cateva,, surprize,, adica lucruri care nu le scriu in fiecare zi. cum ar fi:
- 5 sfaturi de îmbrăcăminte pentru non ss.
- 5 sfaturi de îmbrăcăminte pentru ss.
- 2 sfaturi makeup
- 1 vot la album, scenery, și doll + un comentariu in guesbook pentru fiecare follower care ne spune numele de pe stardoll în email > (emailul va fi scris mai jos)
- 5 haine și alte lucruri free
+ ceea ce scriu zilnic (dressup nou... dacă va fi si holiday calendar)

pentru a vedea postarea click pe linkul de mai jos:
http://tsh-stardoll.blogspot.com/2010/12/1000-vizitatori .html
xoxo

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shiu... jalnic