| IrisLoveYou a întrebat:

Http://webplay.forumcreativ.ro/forum.htm Intrati pe acest forum e super! in afara ca e nou si nu prea e activitate de aceea doresc sa fie cat mai multi activi pentru a ne distra impreuna! Este forumul unui coleg de al meu si dorim sa fim mai multi, fani webkinz intrati si faceti-va cont aici! Dar nu numai, puteti sa nu fiti fani webkinz, deoarece acolo nu se discuta numai despre webkinz, ci se mai discuta si despre filme, muzica, jucarii. etc. Va asteptam cu bratele deschise!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Aproape ca m-ai convins, insa cand am auzit de "***cat mai multi activi pentru a ne distra impreuna" (Nu cred ca se numeste distractie motivul pentru care te afli pe un site, ci mai degraba plictiseala!); "***despre filme, muzica, jucarii" (Jucarii?! o...ca, recunosc ca m-ai cam dat gata la faza asta laughing) Mai bine tineti-va bratele pe langa corp, nu cumva sa faceti febra musculara.
O zi buna! happy