| whatevernvm a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodată.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Pai cica ti se vor lasa sanii daca porti, treaba ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Având sânii mari nici nu mi-aş putea închipui viaţa fără sutien.Numai dacă aş avea una în care n-ar trebui să mişc nimic, doar să stau în pat şi să mă plimb (încet) prin casă.
Dacă nu eşti purtător de sâni (mari în special) nu cred că poţi înţelege.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Pai zicea in articol ca ti se si maseaza automat datorita imbracamintii. Bine, eu te inteleg ca s-ar holba toti la tine cum ti se balangane.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu mă iau eu după ce scrie într-un articol. Oricum părerile sunt împărţite. Unii specialişti spun că este bine să porţi, alţii că nu. Dacă ar fi să te iei după ei pe care să-i mai crezi? Şi aşa sănătos/nesănătos, eu nu mă pot lipsi de el.

Păi vezi? Cum să ofer eu lumii aşa o privelişte? big grin

| christine99 a răspuns:

Nu. Mi se pare mai incomfortabil sa nu il port.

| mentholinks explică (pentru christine99):

Pai doar ti se pare ca asa te-ai obisnuit.