| AlexDorinel a întrebat:

Https://m.ziuaconstanta.ro/......64790.html

Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O veste falsa care a pus pompierii si Politia pe drum.
Ala care a anuntat cazul asta de urgenta, va fi cautat, arestat si va face puscarie pentru inselatorie.

Trucul asta este vechi, folosit mult prin occident, de puscariasii care doreau sa amane o prezentare la tribunal, sau o condamnare, ori la vreo scoala, ca sa scape de teza ori examen.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Se pare ca nu-i real, odata ce nu a explodat nimic, nu a ars si nici nu s-a intamplat nimic pana acum.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Adica ce parere sa am? Un prost arunca o piatra in apa si zece destepti se chinuie sa o scoata.
Fortele de ordine si interventie sunt obligate sa se desfasoare, deoarece nu stiu daca este real sau nu.

| Lukasssz a răspuns:

O prostie