DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Niste... picioare?

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

Știu, dar poate o fi și altceva... Dacă știi ce zicwinking

| Freya1 a răspuns:

Picioarele bebelusului.

| Invictusman a răspuns:

E o iluzie în care sugerează ca s.ar vedea "cucu", de fapt se vede picioarele bebelușului.
Este un mind trick.

| Meme10Meme explică (pentru Invictusman):

Știu dar nu pot sa nu rad happy

| Invictusman a răspuns (pentru Meme10Meme):

Dacă era vorba de un individ cu intersex ( nu hermafrodit) atunci nu mai era mind trick, era pe bune.

| Meme10Meme explică (pentru Invictusman):

Aia pot face copii?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Meme10Meme):

Cati ani ai? Daca imi permit sa intreb.

| Meme10Meme explică (pentru DoarBogdan):

160 de ani. Scoate-l pe zero și o sa vezi vârsta mea reala. Chiar e de ras. Mai ales ca e pe TikTokrolling on the floor

| Invictusman a răspuns (pentru Meme10Meme):

O situatie frecventa de intersexualitate o reprezinta absenta uterului sau trompelor uterine la o persoana aparent de sex feminin, dar care poate avea in interior testicule slab dezvoltate.
Nu cred, dar nici nu ar fi recomandat laughing