| Pufi1999 a întrebat:

Https://www.facebook.com/....../photo.php

MUlti spun ca acel comentariu din poza e de pe net. Puteti gasi site-ul? Trebuie repede, acum.

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De obicei gasesti de pe ce site este luat un citat/vers scriind acestea pur sis implu la google. Tu poate ai linkul si poti da copy-paste la acel comentariu, insa din pacate eu nu am timp pentru a rescrie cuvant cu cuvant in poza, si cred ca ora este o explicatie pentru asta. Sper ca te va ajuta cu ceva.

| Woodenpints91 a răspuns:

Este doar un text mediocru, pe care ar putea sa-l scrie oricine cu minim 8 clase.