| Doarunaltutilizator a întrebat:

Https://www.google.com/......76524.html

Ce parere aveti? Considerati ca merita sa ne incredem in prezicerea asta sau sunteti de parere ca mai mult ne-am amagi?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să spun eu.
Fac și eu predicții, dar nu mă pot pune cu baba Vanga, Manga, Banga.
Am studiat biografia lui, atât cât este disponibilă pe net.
Astfel, constat că, părerea mea, cariera lui politică este deja fumată așa că nu e el acela, trebuie căutat în Registrul Stării Civile cine s-a mai născut în 24 ianuarie, și invitat acela să ne salveze. Cu Liviu, șanse nu prea. Să vrei candidezi la președinție când știi că nu ai șanse, nu așa procedează un om politic de succces. Dacă nu te poți salva pe tine însuți, nu poți salva România.