supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Și-a mai stricat cineva scrisul după facultate? sad Scriam atât de frumos, nu-mi vine să cred în ce hal scriu acum... zici că-mi scriu testamentul în timp ce mă aleargă un urs, atât de rău arată.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De cand ma stiu am avut scrisul urat, a se citi 'scris infect' de nu-l intelegeam nici macar eu. Stiu ca faceam s-ul de mana la fel ca r-ul, la teste si examene luam nota mai mica din cauza scrisului

| SilentRain a răspuns:

Fa o poza, da sa vad si eu big grin

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Scrisul se strica dupa modul in care iti dicteaza profesorul. Dar nu cred ca il schimba la prorpiu. Doar cand te grabesti. happy