| Nimeninimenea89 a întrebat:

I-am spus unui prieten că îmi place guma cu mentă și el a răspuns:"Vai...ce ai spus..." Eu am vrut sa zic doar că îmi place gume de mestecat cu menta dar se pare că am zis altceva. Poate să-mi spună și mie cineva ce am zis? Mersi.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceva cu porcării, nu ai nevoie să știi. Nu este nevoie să intri în rahat până la gât, ca să afli că pute.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... ai zis ca iti place guma cu menta? :/

| Catrice a răspuns:

Ehe și ce ai zis numahee hee

| isemilia a răspuns:

Ce ai spus... Mai bine lasa experienta in trecut si nu mai spune asta altcuiva.