| SweetCandy a întrebat:

Ia haideti.....varsatorii mana sus!unde sunteti?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Diav0la a răspuns:

Aici, aici... bunaaaaaaaaaaaaaa zodieeeeeeeeeeee... laughing Ridic doua maini si pentru fiica-mea!

De cati Varsatori este nevoie pentru a schimba un bec?
Varsatorii nu trebuie sa schimbe becuri. Pot inventa unele mai bune.

Cum sforaie un varsator?
Este original pana si atunci cand sforaie. Sforai pe mai multe voci, imitand diferite sunete. Nimeni nu se va plictisi dormind alaturi de tine, sforai de fiecare data altfel.

Ce semn de circulatie corespunde zodiei Varsator?
Parcare cu plata. Timp limitat 1 h.

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ridic si eu mana fratelui care doarme langa mine. laughing

| SweetCandy explică:

Chiar ma gandeam cand o sa apari?rolling on the floorrolling on the floor

| Ellena a răspuns:

Prezenta si eupeace signpeace sign
la datorie mereulaughinglaughing...ca orice varsator, nu?batting eyelashesbatting eyelashes

| Chuck a răspuns:

Sunt si eu varsator, ocazional.

| elenacata a răspuns:

Si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu.sunt din romania. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu....eu am lipsitcrying( si eu sunt o varsatoare inraitadevil fac de-a ravagii din urma mealaughing)\:d/\:d/