| Superior a întrebat:

Iar am văzut un OZN... adică mă uit la el. In momentul in care scriu asta, sta pe cer și se luminează in curcubee. Nu se mișcă deloc... Am vedenii sau îl confund cu ceva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici stelele nu se misca, stii?

| Superior explică (pentru RAY):

Stelele dispar noaptea următoare și trec prin tot spectrul de culori?

| Celcestietot a răspuns:

Am vazut si eu 3 luminite albe (mai demult), care s-au stins treptat dupa cateva secunde de la aparitie. Erau intr-o forma de triunghi echilateral, 2 jos si 1 sus, formau o piramida, dar nu se atingeau. Nu cred ca ti se pare. Ai putea incerca sa faci o poza, ceva big grin? Eu cred ca este vreo minune de la Dumnezeu, tu ce crezi?

| sadrian46 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, că Dumnezeu se plictisește în ultimul timp și din cauza asta bagă minuni la greu. OZN-uri cu grămada.

| Celcestietot a răspuns (pentru sadrian46):

Posibil sa nu fi fost OZN-uri.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu cred in OZN uri dar nu am avut norocul sa vad vreodata.Tu poate OZN ai vazut, acum de esti crezut de nu esti crezut norocul tau e daca a faza a fost reala.

| TheGentleman a răspuns:

Eu cred că vă uitați prea mult la Ancient Aliens pe History. Vrăjeală mai mare ca în emisiunea aia nu am văzut. laughing

| Dandinelle a răspuns:

Ce forma are? ce culoare are? cat de aproape e? Ai poze? arata-ne si noua!

| Superior explică (pentru Dandinelle):

Al meu telefon nu a putut surprinde bine schimbările de culoare, captând obiectul că fiind alb... dar se poate studia din fișier autenticitatea pozei și pot face inca una la aceeași oră în altă zi pentru a se constata că nu mai e acolo acea lumină, astfel nefiind o stea.