| SkateFunk a întrebat:

Iara m-au trezit astia cu bormasina lor la 8 dimineata, deja de vreo 2h jum tot gauri in fund isi fac si au cam inceput sa ma enerveze...
Mereu unde am stat in chirie la bloc auzeam pe cate unii de sus ca dau gauri si observ ca la noi este ceva normal.
Plus de asta am si usa din aia subtire de tabla si-i mai aud si pe pensionarii din bloc cum povestesc, pur si simplu ma irita, mi-ar veni sa le trag cate o palma da mno tongue

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si vrei sa le taiem curentul?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schimba usa, pui insonorizare in casa sa reduci zgomotele. Intre 10 pm si 7 am se pastreaza linistea dupa fiecare face ce vrea

| RAY a răspuns:

Baga si tu manele sa te audă sau poate se apuca sa bea si se culca

| SkateFunk explică (pentru RAY):

Scuze eu ascult doar roac satanik;}

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu ora de liniste poate gaurii cat vrea. Legatura dintre bormasini si pensionari nu o vad da mno.

| Lukasssz a răspuns:

Get a gun

| SkateFunk explică (pentru Lukasssz):

Am vreo 3 airsofturi da sincer n-as irosii bilele pe niste babete laughing

| CassiusAlexander a răspuns:

Muta-te la ultimul etaj sau la bloc.