| Omnitrix a întrebat:

Idei pt filmulete amuzante pt youtobe?

7 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Habar n-am, Scooby Doo, cum a facut "Satana", mai cauta tu desene.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Filmulete funny pe minecraft cu ed edd si eddy

| Garfield_Mario_2000 a răspuns (pentru Garfield_Mario_2000):

Nu cu ed edd si eddyyyy cu mario cu p0rtal cu gta si tot felul de animatii

| Garfield_Mario_2000 a răspuns (pentru Garfield_Mario_2000):

Sau poate un pachet de la LIDL

| BlueRandom a răspuns:

Parodii, adevar si provocare, Tutoriale cum sa copii la scoala sau altele. etc.

| Drolja a răspuns (pentru BlueRandom):

Copiezi*
Copii la şcoală nu merge, copii la şcoală nu se duce şi nu ştie să scrie.