| Morreti a întrebat:

Ieri am depus un CV la o benzinarie pentru functia de lucrator comercial (mentionez faptul ca era depus un anunt cu "angajam" si eram curios cam care e perioada de asteptare pana cand esti chemat la interviu.(daca o sa fiu chemat).

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

De obicei daca nu te cheama in primele 2 saptamani, slabe sanse happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cat de repede au nevoie de cineva.

| Morreti explică (pentru darrio2007):

Pai in geam era pus un anunt cu "Angajam...". Deci presupun ca au nevoie de cineva cat mai curand?

| darrio2007 a răspuns (pentru Morreti):

Ca si tine, vor mai depune si altii un CV.Ei le vor analiza si vor alege unul sau mai multe.Si ii vor chema la interviu.Care cred ei ca intrunesc conditiile cerute.In general angajeaza tineret.Pentru salariul minim pe economie.Impozabil.Depinde ce ai scris in CV-ul tau.

| Morreti explică (pentru darrio2007):

Pai pe mine ma intereseaza cam dupa cat timp ma vor chema? Stau ca pe ace... Poate sa dureze si o saptamana?

| darrio2007 a răspuns (pentru Morreti):

Poate chiar mai mult.Sau nu te cheama deloc.