| RoxiiSiAtat a întrebat:

Ieri am intrat pe moove pentru a trimite un mesaj si am avut surpriza ca persoana careia i l-am trimis sa nu-l primeasca.
Am incercat sa trimit mesaj pe un telefon pe care il aveam la indemana. Din 3 mesaje a fost trimis numai unul si nu aparea numarul meu.
Deci stie cineva care poate fi problema?
Am incercat sa-mi fac un alt cont si nu merge deoarece numarul se afla deja in baza de date.
Sau mai stiti vreun site asemanator?
Mersi! Dau funda

1 răspuns:
| mafio0 a răspuns:

Asa face la toata lumea, cateodata nu il primeste deloc dar se intampla sa il primeasca mai tarziu. uite un site care il folosesc eu pentru urgente http://cyber-box.110mb.com/index.php?p=1_6