| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am văzut o femeie în staţia de autobuz.Vreau să vă spun că mi s-a părut absolut superbă. Avea şoldurile aşa late încât mă mir că a putut intra până la urmă în autobuz şi nişte sâni imenşi,lăptării cum îmi mai place mie să le spun, de-mi lăsau gura apă efectiv.Era femeia ideală,ce să mai.
Lângă staţie,am observat că era o florărie şi nu m-am putut abţine,aşa că m-am dus să-i iau o floare. Însă,atunci când m-am apropiat de ea, mi-a tras o palmă zdravănă de am văzut stele verzi şi s-a îndreptat spre autobuzul care chiar atunci venea.Nu ştiu exact de ce a făcut asta,probabil s-a speriat de expresia tâmpă de pe faţa mea şi de băluţa care mi se scurgea pe la colţul gurii,dar n-am ce să fac,aşa arăt eu atunci când văd o femeie atât de frumoasă.
Acum,întrebarea mea pentru fete, voi cum aţi reacţiona dacă un necunoscut v-ar oferi pe stradă o floare?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai a reactionat bine.
Nu cred ca genul descris de tine poate fi submisiv. Prin palma aia, te-a bagat in joc. Trebuie sa mai insisti.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cred că ai tu dreptate. Data viitoare voi fi mai pregătit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Pregatit de scandal. Enerveaza ursul. Dupa ce oboseste, ii dai o recompensa cu calorii si un pup pe frunte.
O enervezi pana se indragosteste.

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

O să încerc de data asta să o abordez cu o shaorma.Una mare cu de toate. Sper să-i placă. Cred că trebuia să mă gândesc de la început că o astfel de femeie nu se mulţumeşte doar cu o buruiană pe moarte.Greşeala mea, dar poate îmi iese de data asta. Urează-mi succes, frate.

35 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poveste.
Nici o femeie nu iti va trage o palmă daca mergi la ea cu o floare. Trebuie eventual sa fii nespus de bădaran sa se întîmple asa.

| Ofiintă a răspuns:

Ți s-a părut absolut superbă o femeie care de abia încăpea în autobuz.
Spune-mi ce consumi pentru că vreau și eu să mă deconectez uneori de realitate.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Cred că eşti doar o scândurică sclifosită şi te oftici că există măcar un bărbat pe lumea asta care nu ar întoarce capul după tine.

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru Ofiintă):

Ştiam,nu mai trebuia să-mi spui.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai!
Cu siguranta ca de-i ofereai flori nu ti-ar fi tras nici o femeie palme peste ochi, dar povestea ta este doar imaginativa, deci viseaza mai depare, dar vezi sa curga balutele pe tastatura computerului happy

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Tu din păcate eşti prea urâtă ca să-ţi ofere cineva flori să vezi cum reacţionezi aşa că de aia ţi se pare că mi-am imaginat eu totul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este cum spui tu... de aceea am ajuns unde am ajuns laughing

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Cum? Fără bărbat, singură într-o casă plină de pisici în Australia?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba am barbat si unul super inca, am si 2 copii mari, pisici si caini de asemenea.

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Canguri*

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Minţi.De fapt ai doar un cangur obosit şi de aia eşti aşa ofticată.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am sa ma cert cu un copilas acum, vad ca esti prea obosit sa gandesti.

| Drimmero a răspuns:

Eu cred totusi ca ala era autobuzul si nu o femeie in ceea ce priveste gabaritul.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Te rog să te abţii de la astfel de comentarii.Gusturile nu se discută.Ţi-am mai zis că-ți las ţie uscăturile.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata frate, ti le las, daca tie iti place sa fii facut afis... e fix problema ta.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu ştii tu ce-i bun.Mi-aş face de cap cu o grasă până cad sub masă.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu eram love struck a fost o palmă jucăușă, nu credeam că o să te zdruncine așa. Pune mâna și mănâncă, hal de bărbat ești tu. Te ridic într-o țâță.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Lasă că mă mai înzdrăvenesc eu şi mai încercăm o dată, mami. love struck

| Furnicuta000 a răspuns:

La cati dubiosi sunt pe strada eu nu raspund nici la "buna" pentru ca sigur urmeaza ceva dupa, gen "imi dai nr tau? Imi dai instagramul tau? Vrei sa fii model? Imi dai 5 lei?"
Iar barbatii care dau flori si incearca sa agate pe strada sunt perceputi ca fiind disperati si de aia nu sunt luati in serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.

Măi, tu cam semeni cu tipul asta
https://youtu.be/ecCr4NCFFMY

Același tip de abordare și aceleași tip de țâțe...

Tu ești tată?

https://youtube.com/shorts/TDanfm36yhA?feature=share

Câte conturi mai ai și pe unde mai bântui ești?

| chuckmanson a răspuns:

"mi-a tras o palmă zdravănă de am văzut stele verzi"
Dacă eram eu în locul ei nu scăpai așa ușor.
"şi nişte sâni imenşi, lăptării cum îmi mai place mie să le spun, de-mi lăsau gura apă efectiv.„
Sper că ești troll sincer! Că dacă nu, la spitalul 9 cu tine!
" s-a speriat de expresia tâmpă de pe faţa mea şi de băluţa care mi se scurgea pe la colţul gurii, dar n-am ce să fac, aşa arăt eu atunci când văd o femeie atât de frumoasă."
Mersi, acum o să rămân treaz pentru următoarele două nopți și voi avea coșmaruri până în noiembrie!

| anonim_4396 explică (pentru chuckmanson):

Ce sensibiluţ.

| chuckmanson a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te sa sugi niște țațe ca fac pariu ca mama ta încă te alăptează la ce fetisuri ai rolling on the floorrolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru chuckmanson):

Şi cu penisul meu cât un pişcot am avut mai multe femei decât tine.

| chuckmanson a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-a plătit tac-tu femeile gonflabile?rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru chuckmanson):

De unde ai presupus că ar fi vorba de gonflabile? Cred că ai experienţă cu aşa ceva şi când auzi de femei te gândeşti automat la alea din reflex.

| chuckmanson a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, pur și simplu am intelectul necesar pentru a deduce că nicio femeie reală nu s-ar apropia de tine nici dacă erai ultimul bărbat de pe planetă!

| anonim_4396 explică (pentru chuckmanson):

Ce mi-ai zis-o tu mie, băi, Gandalf.

| Cretinul112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bahahaha rolling on the floor

| blairelovesmusic a răspuns:

Sunt ghinionista la capitolul Iubire din viata mea, deci as accepta floarea daca tipul respectiv ar arata decent, sau cum imi place mi-e sa zic, de 3 stele laughing

| Rowi76 a răspuns:

Ce reactie!
Eu as fi acceptat florile si as fi intretinut o conversatie cu tine. Dar femeia poate era casatorita