| Alex5363666 a întrebat:

Ieri am văzut pe strada o fata cu prietena ei, bun! O aveam de mult la urmăritori pe insta și pe seara i-am scris vrajeala asta:Buna
-Ai pierdut 20 lei,pe strada….
A răspuns ma întrebat in ce e era îmbrăcată, etc.de unde ii știu insta am spus ca de la un băiat ca am mai văzut o.
Și am făcut greșeala fatală am spus ca dacă e sa ne vedem sa ii dau banii,poate ar vrea sa mergem și la o terasa.Și eu ca dobitocu,ii bag vrăjeala asta cu terasa de parca am vorbit cu ea o sapt laughing
Și a scris:poți sa ii păstrezi, norocu tău dacă ii gasisi.i-am spus aha, ok și o seara faina și ea înapoi.
Mai are rost sa ii mai scriu ceva? Ca deja ma simt un ratat.Am băgat vrăjeala cu banii ca poate îmi Răspunde.Nu pot sa stiu dacă răspundea la buna,ce faci?
Sa mai continui, ce propuneți sa ii mai scriu sau nu? Si ce anume sa ii mai scriu.Sa prins și ea ca e vrăjeala de 2 bani laughing

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Multi nu aveti succes pentru ca va stresati si va complicati prea mult.
Era mai ok daca te uitai pe profilul ei si gaseai ceva de care sa te legi.
O poza, o pasiune, stilul vestimentar sau ceva ce are legatura direct cu ea.
Era mult mai receptiva asa...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca ai facut o 'gluma' de ****, nu ma intereseaza. Desi imi da un sentiment de scarba/mila, dezamagire fata de specia umana.
Dar sa mor daca inteleg de ce vrei sa vorbesti despre asta... Liberul arbitru e in concediu? Sau s-a sinucis, la ce decizii iei...

| blackann a răspuns:

Cum sa ii spui ca a pierdut 20 lei?
ce subiect sa te bagi in seama este asta? cati ani ai?

| Yparisa a răspuns:

Normal ca s-a prins...a fost putin creepy. Crezi ca ea nu stie cati bani are in portofel? Plus faza cu terasa....Eu nu as mai insista. M-as simti umilit/a.
Nu trebuie sa minti ca sa te bagi in seama. Eventual salut-o cand o vezi ca deja ''va cunoasteti'' si dupa ce deveniti mai ''familiari'' poti sa incerci sa ii mai scrii daca ai curaj.
Daca pune Stories, da-i cate o reactie din cand in cand, la un moment dat o sa gasesti un motiv pentru care sa-i scrii.
Ea te urmareste pe tine sau doar tu pe ea?

| Alex5363666 explică (pentru Yparisa):

Doar eu pe ea, și ea nu ma știe face to face asta a fost a 2 oară când am văzut-o.Greșeala mea, nu ii mai scriu nimic ca deja ma făcui de cacao.
Mai sunt fete asta e

| Yparisa a răspuns (pentru Alex5363666):

Da, mai bine sa nu ii mai scrii. Credeam ca te urmarea si ea, dar iti dai seama ca ai aparut de nicaieri si ai parut ca un stalker. Daca avea vreun interes sau i se paruse macar amuzanta faza cred ca incepea sa te urmareasca si ea...,
Asta e.

| Gândesclarece a răspuns:

Nu mai are rost da îi scrii, axează te pe tine și lasa fetele.

| Chirosan a răspuns:

Nu. Ai luat-o de proasta efectiv