| anonim_4396 a întrebat:

Ieri imi mergea metin2 si azi nu-mi mai merge, zice your system does notsupport 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.Am reinstalat placa video si tot asa zice sad dc?

Răspuns Câştigător
| AlexBoss211 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si mie imi da aceeasi eroare si am placa ati radeon 6300 si win7. imi merge foarte bine call of duty 5, 6, 7! astept un raspuns

22 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

Ce`n trebare stupida!

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa fi iesit placa de la locul ei de acolo din pc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa-ti spun ni mie nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine zice acelasi lucru crying(
nu stiu ce aresad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi mai merge am aceeasi poveste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai placa video prea proasta pentru un joc 3d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi-a scris.eu pur si simplu l-am reinstalat metinu si mi-a mers dupa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acelasi lucru e si cu mine ieri mi-a mers metin2 si acum nu-mi mai merge imi da eroare la metin. iz ce sa fac crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa imi da si mie cum ai reinstalat paca video

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am la fel acceasi poveste. daca stiti bagatzi idu meu in lista floryn_sweet_floryn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi atent zice asa ca trebuie un program, 3d graphics acum il caut si eu, si nu il gasesc ca sunt obsedat de metin2.ro. Ma-s juca zi si noapte daca gasesti programul damil pe mess idul reymisterio_v! Ms de intelegere. Bye-Bye

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit solutia la problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si eu la fel nu stiu ce sa ma fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba baietilor trebuie sa schimbati driveru si probabil placa video

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fix asa zice si la mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi zice la fel cine stie cum rezolv sa dea add : mitzi_boss2008 deci am instalat windows iar tot acelasi si dupa nu mia mai mers crying

| EuBabuinEste a răspuns:

Da alte jocuri imi merg 3d ex: half life 2, stronghold 2 etc

| FalFaila a răspuns:

Fratilor va rezolv eu
1.Jocurile care necesita 3D nu merge pe wind 7
2.El trebuie luat separat de pe net
3.Cat despre intrebarea ta poate ganjafarmer1911 are dreptate so fi miscat...
4.Si eu am wind7 si nu imi merg multe jocuri asa ca trebuie sa iau wind xp sau 3D graphic (sper ca am ajutat) Baftawinking

| EuBabuinEste a răspuns (pentru FalFaila):

Esti varza in IT ba FalFaila, am avut si eu windows 7 si imi mergeau TOATE jocurile daca dadeam sa fie compatibil cu xp sp2, 3 nu e din cauza windowsului si auzi la el: "trebuie sa iei 3d graphic" are you kidding me?!

| eddimnml1970 a răspuns:

Instaleaza windows 7 ca pe ala sigur merge

| eddimnml1970 a răspuns:

Instaleaza windows 7 ca pe ala sigur merge ca asa mi-a facut si mie si mi l-am instalat si acum nu mai am probleme

| claudiu_4353 a răspuns:

Pentru a va merge metin2 trebuie schimbat windowsu si reinstalat placa video... dar in cel mai bun mod este recomandat windows 7 pentru ca va da toate draivarele deja instalate si nu mai trebuie instalate