| _pink a întrebat:

Iertati usor? Acordati a doua sansa? Ce nu iertati?

Răspuns Câştigător
| girllll a răspuns:

Depinde de situatie. uneori acord a doua sansa.nu iert minciuna si tradarea

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la un timp iert destul de usorhee hee
Nu iert tupeu excesiv.Si nu imi iert nici mie faptul ca raspund cu nesimtirehee hee

| User a răspuns:

Pe moment, nu. Da' dupa 1-2 zile imi trece.

| Ana a răspuns:

Iert doar micile greseli

| Klara a răspuns:

Iert cam greu, si daca iert, gasesc eu o cale sa ma razbun.

| madytza_7574 a răspuns:

Acord a 2-a sansa dar nu ma comport la fel ca prima datahappy. nu iert minciuna

| Vero1996 a răspuns:

Iert foarte greu...depinde daca merita ii acord daca nu, nu. Nu iert minciuna

| vlaaddd a răspuns:

Daca esti mintit odata vei fi mintit mereu.
Daca l-ai prins cu minciuna si l-ai iertat, fi sigur ca te va mintii din nou.

| Anabel a răspuns:

Depinde...

da, acord a doua sansa, dar nu o sa mai pot fi ca prima data. si de iertat iertam toti la un moment dat, dar depinde dupa cum te manifesti: nepasare, resemnare, indiferenta, sau poate chiar bucuria de a incerca din nouwinking