| PrINcEss_Y a întrebat:

Ii adevarat ca ii in 21, 22, 23, 24 nu mai stiu cand 12. 2012 vine apocalipsa? Infricosator nu?

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Este cea mai mare prostie inventata de om, iti recomand sa nu iti faci griji de acest "fenomen" ireal.
Fi tare!

| PrINcEss_Y explică (pentru alexmitzyy):

Dar am vis desta noapte in noapte si chiar cred ca vine. Nu te rade de mine dar chiar mi frica drrrrrrrrrrrrrrr.

| alexmitzyy a răspuns (pentru PrINcEss_Y):

Nu iti face griji, lumea a devenit nebuna de la un timp. Si inventeaza lucruri de copii de clasa a 1-a.
Fi cu dumnezeu in suflet si vei fi bine.

15 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Povesti de adormit copii! Apocalipsa a venit demult, dar in sens psihologic, prin lipsurile de tot felul, numarul mare de someri, foamete, etc.

| positivity a răspuns:

Chiar crezi prostia asta?
Ce e așa special la "21.12.2012"? Este o zi normală, ziua când luăm vacanța de iarnă.
Tu chiar crezi că niște oameni pot ști când vine sfârșitul lumii? Dacă prin sfârşitul lumii se referă la gerul pe care-l vom avea de suportat, la zăpadă, şi la milioanele de zâmbete ale copiilor, oh da, este cu adevărat înfricoșător.
Aşa că stai fără grijă, sunt sigură că sfârşitul lumii nu va veni prea curând.

| mona a răspuns:

Nu vine nici o apocalipsa, nu are de ce sa iti fe frica

| JiTerra a răspuns:

Infricosator pe naiba rolling on the floor)
Pentru cine n-a observa Apocalipsa/ Sfarsitul lumii e o noua sarbatoare laughing
Mai nou vine in fiecare an rolling on the floor) dar e sarbatoare ca Pastele, nu are data fixa rolling on the floor

| dienuta1990 a răspuns:

Sincer nu prea cred asa ca stai linistita.

| Pufffx a răspuns:

Daca crezi in Dumnezeu nu lua in serios asta cu apocalipsa daca nu crezi fa-ti provizii. Apocalipsa stie numai Dumnezeu cand o sa vina poate sa se intample niste schimbari in atmosfera dar nici o apocalipsa.

| duuh a răspuns:

Infricosator de-a binelea. De cand s-a prezis asta am tot avut cosmaruri.

Răspuns utilizator avertizat
| Rony23 a răspuns:

Planeta asta isi cere drepturile si o sa disparem si noi precum dinozaurii

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Se spune ca va fi pe 21, dar oricum e minciuna

| mihairacu a răspuns:

E o porcarie stai linistita.

| Toxic0 a răspuns:

Da alexmitzyy are dreptata, este o prostie, facuta pentru dobitoci sa creada.

| ChokoX3 a răspuns:

Cica o sa fie ceva ploaie de meteoriti prin galaxiehappy Dar nu cred ca murim cu totiilaughing N-am murit in 2000, in 2006, si nici pe 11-11-2011 Deci draga 21-12-2012, vino mai repede ca vreau vacantabig grin