| PisiiPisii a întrebat:

Imi dă și mie niște mesaje de 8 Martie? Pentru mamă..Multumesc

Răspuns Câştigător
| 3l3ctr1cboy a răspuns:

1)Daca viata ta ar depinde de dragostea pe care ti-o port, ai fi nemuritoare. La multi ani, mama!
2)Iti multumesc ca m-ai iubit si m-ai invatat sa iubesc si pe ceilalti, dar mai ales pe tine. La multi ani, mama!
3)O mama atat de minunata ca tine merita ca fiecare zi sa fie 8 martie! La multi ani, mama! Funda?

| PisiiPisii explică (pentru 3l3ctr1cboy):

Mersii. Ti-am dat funda. Cred...sunt noua pe TPU lol.

2 răspunsuri:
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Cu ocazia zilei de 8 martie, iti daruiesc cele mai fumoase flori din lume, scumpa mea mama!