| crooxel a întrebat:

Imi dati ceva idei de martisoare pentru mama?(din fimo)

2 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Cred c vel mai bine este sa il faci u cu manutele tale decat sa il cumperi.va fi mult mai apreciat.Ar fi frumos daca ai face din materiale reciclabile.ieftin si frumos.winking
foloseste-ti imaginatia. Uite cateva idei: 1 ai nevoie de hartie creponata, un capacel, pasta sclipitoare pe care o poti gasi in librarii, u bucatica foarte mica de carton colorat. Inveleste capacul in hartia creponata astfel incat sa semene cu o floare, infrumuseteaza-l cu pasta si lipestel pe carton. Daca iti mai ramane loc dedesubt scrie cu un marcker 1 Martie
winking Bafta pa pa wave
fundita plizz.love struck

| Sweet111 a răspuns:

Mai multe modele la http://www.tpu.ro/......ei-pareri/