| MisuN99 a întrebat:

Imi faceti un top la cele mai bune deodorante pentru barbati?

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Cu siguranta. Dove e cel mai cald la contact cu pielea, nu irita, nu lasa urme (e si o varianta Invisible Dry).
Nivea Men e ok la gel de dus. happy Foloseam gel de dus tot de la Dove, dar e mai scump si nici nu prea se mai gaseste in toate sortimentele prin magazine, pe cand Nivea e la greu. Dar la deodorant tot la Dove am ramas.

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Eu folosesc men's speed stick de cand ma stiu, asa ca in altele nu am incredere.

| WithinShadows00 a răspuns:

1. Dove Men Care
2. Dove Men Care
3. Dove Men Caree
32767 Dove Men Care

| MisuN99 explică (pentru WithinShadows00):

Ii mai bun si ca Nivea?

| 393Dan a răspuns (pentru MisuN99):

Cu siguranta. Dove e cel mai cald la contact cu pielea, nu irita, nu lasa urme (e si o varianta Invisible Dry).
Nivea Men e ok la gel de dus. happy Foloseam gel de dus tot de la Dove, dar e mai scump si nici nu prea se mai gaseste in toate sortimentele prin magazine, pe cand Nivea e la greu. Dar la deodorant tot la Dove am ramas.