| Floreenofficial a întrebat:

Imi place foarte mult handbalul. Dar am 15 ani si mai mult ca sigur nu voi mai fi primit deoarece e cam tarziu(cel putin asa zic ei). Daca pana la urma nu ma vor primi nu stiu ce voi face...ma gandesc numai la asta, ma tem ca nu ma voi putea obisnui cu ideea. Daca nu ma vor primi credeti ca merita sa joc dupa 18 ani la un club dintr-o divizie inferioara adica unul mai slab?
Credeti ca e prea tarziu? Sunt dispus sa muncesc mai mult pentru a ajunge la acelasi nivel ca cei de varsta mea...:-s

Răspuns Câştigător
| alexnico a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa faci ce-ti place happy

3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Ti-ar trebui o cunostinta(persoana)in domeniu si aptitudini insotite de experienta, pe masura cerintelor varstei tale in domeniul handbalului...
Mai incearca...pana cand cineva te va lua in serios(in sensul ca doresti si poti munci f. serios si mult).
succes si noroc.

| Floreenofficial explică:

Multumesc pentru sfat...>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti gandi sa faci altceva mai bun daca nu ai sanse la hambalsunt multe lucruri mai frumoase ia gandeste-te si ai sa cazi la o concluzie