| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat de la mine din clasa.Problema este ca nu imi dau seama daca si el ma place... Vorbeste oarecum urat cu mine(nu imi face complimente-mai degraba imi zice un lucru urat legat de ceva ce am la mine). Nu da in mine, dar ma trateaza cu indiferenta. Nu vrea sa il ajut la ceva dar nici nu vrea sa imparta ceva cu mine. Eu sunt saritoare si vreau sa il ajut dar el nu ma lasa. Cateodata, cand sunt langa el se da la o fata din clasa (desi noua ne-a spus ca iese cu o alta fata, dar ea nu pare sa il placa si este mai mare ca el) Va rog sa ma ajutati cu un sfat... Merita sa continui sa-l iubesc?

2 răspunsuri:
| Irinuca98 a răspuns:

Nu stiu tiu stii cum este proverbul ala : Daca un baiat te cicala inseamna ca te place! acum poate fi si adevarat si fals > Incearca sa-l pui la cateva incercari apoi sa-ti dai seama daca te merita si merita sa cotinui sa-l iubesti acum tu decizi am incercat sa te ajut asa cum este si titlul : Toti Pentru Unul. sper sa faci ceva bine. Eu iti urez multa bafta! pwpici!

| crisstian a răspuns:

Nu stiu de cand il cunosti si nu stiu nici ce varsta ai, poate inca nu e interesat de o relatie serioasa sau pur si simplu nu vrea sa fie cu tine incearca sa il tratezi si tu exact cum te trateaza el pe tine iar daca are intrebari la cum il tratezi ii raspunzi ca asa te trateaza si el pe tine spune-i macar ce simti pentru el si poate se va schimba sau incearca sa afli tu raspunsuri de la el daca vrei sa mai discutam despre aceasta problema, ai putea sa imi bagi i. d-ul meu de messenger si vorbim mai multe acolo.
i. d-ul meu e cristian_antal66
criss