| MAndreea99 a întrebat:

Imi poate da cineva un site unde sa gasesc poze si informatii cu Hotelul Sirena din Saturn? Va multumesc anticipat! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rayus a răspuns:

Am fost la hotel hora si e langa sirena, si hotelele sunt lafen numa culoare e diferita si numele.Eu personal zic asa:e un hotel de 3 stele cu tot cu piscina unele langa hotel, unele camere au vedere la plaja.Jos in hol e o usa catre restaurant, restaurantu are un etaj daca mai vrei detalii intra pe:http://www.booking.com/hotel/ro/sirena.ro.html?aid=319856; label=saturn-nvLPNcioC3ooWtg47cLpFAS5113247093; sid=7279d040feda7b0c21c78bbe6c565b84.Funda?