| Pinkvanilla9 a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva ce sunt banii de liceu? Acel proiect cu 250 de lei, sunt pe luna?laughing

Răspuns Câştigător
| Salsonya2711 a răspuns:

Da,se calculeaza minimul pe economie ai parintilor tai, si impartiti la cate persoane sunteti in casa, iar daca da sub 500 lei pe membru de familie primesti banii de liceu, iar daca nu nu i primesti, si normal ca trebuie sa faci dosar cu acte doveditoare ca sa primesti banii aia

2 răspunsuri:
| Salsonya2711 a răspuns:

Da,sunt 250 de lei pe luna

| Pinkvanilla9 explică (pentru Salsonya2711):

Dar doar cazurile speciale primesc nu toți liceenii, nu?

| Salsonya2711 a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Da,se calculeaza minimul pe economie ai parintilor tai, si impartiti la cate persoane sunteti in casa, iar daca da sub 500 lei pe membru de familie primesti banii de liceu, iar daca nu nu i primesti, si normal ca trebuie sa faci dosar cu acte doveditoare ca sa primesti banii aia