| BogdanBz200 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva daca e nevoie de card de PayPal daca vreau sa platesc cu PayPal un cont premium de Minecraft?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti sa cumperi jocul si cu PayPal, si plata cu cardul si prin PaySafe Card.

| BogdanBz200 explică (pentru RareşTPUro):

Deci imi trebuie card de PayPal, nu?

| RareşTPUro a răspuns (pentru BogdanBz200):

Nu este neaparat, PayPal este un card virtual. In momentul in care iti faci cont pe paypal, iti cere sa pui cardul tau real de la ce banca ai (BCR, BRD, Raiffeisen, Banca Transilvania, etc... La ce banca ai tu)

PayPal il folosesti ca sa nu mai bagi intr-una datele cardului tau in momentul cand cumperi ceva online.

Deci DA, se poate indiferent.