| sandumirel98 a întrebat:

Îmi puteți da câteva citate cu un impact mare. nu neapărat triste dar maxime. Nu un citat neapărat, dar ceva scris bine și de un impact colosal, fie amuzant dar și inteligent în același timp, ori ceva de viață care să-ți dea maxim ție însuți!

P.S. Mulțumesc persoanelor care înțeleg ce am vrut să spun, chiar dacă nu am fost cel mai coerent în scrierea de mai sus, dar am vrut să primesc de la voi ceva ce merită citit!

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica un text din ala care sa te puna pe ganduri, a?
Asa cum stiu oamenii aia destepti si culti, nu?
Ce-ar fi sa te pui pe citit carti interesante, ca sa fii un tip de ala?

| sandumirel98 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Citesc cât îmi permite timpul, dar voiam să văd dacă există alte persoane dedicate!