| LordBolton a întrebat:

Imi pute-ti spune si mie niste replici bune de farse la telefon in afara de iti merge frigiderul funda!?

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Alo.da suntem de la linia fierbinte.

Aveti bere la rece? scoateti-o repede ca sa nu raceasca.

Alo executam puturi.

Alo am porci de vanzare pentru Craciun cate grame vreti sa aiba?

Alo, familia Branza? Cascaval e acasa?

Alo, familia Gaina? Ma scuzati am gresit cotetul.

Alo, v-ati uitat la emisiunea "Prostii spun nu"? Si ei vor raspunde "Nu".

Suni si intrebi daca primesc comenzi, daca raspunde afirmativ spui: -Sezi!

Suna intamplator si fa,, reclama " la campania ta, spunand :
1) Sprijiniti acum homosexuali! Daca dai vot noi te premiem cu un IPhone.
2) YahooMessenger va fi scos! Noi sa ripostam! YahooMessenger va fi scos! Noi sa ripostam! s.a.m.d

Sper ca te-am ajutat. Funda?

7 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Te referi la printul Albert in frigider?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Au sunat anii 70 isi vor canapeaua inapoi, asta este farsa pe care o stiu eu la telefon.O zi frumoasa sa ai

| Zatharra a răspuns:

Te poți inspira din farsele lui Buzdugan.Le găsești pe youtube.Peace!

| Dreamer002 a răspuns:

Alo!? Marie? vezi ca nu am uitat ca ai sa imi dai aia 10 milioane! Te dau in judecata imediat! Ca nu mai suport sa tot astept dupa bani! (daca raspunde un baiat poti sa spui : "Marie, nu-l pune pe barbatato sa vorbeasca cu mine! el stie ce datorii ai tu? ") O sa fie funny, uneori tine laughing unii iti vor inchide altii spun ca e greseala iar unii poate iti intra in joc laughing Si inca ceva intra pe un site cu anunturi de caini de vanzare sau de orice altceva acolo ai si numarul de telefon si faci farse pe chestia asta laughing cu aia chiar tine

| Mihaela_Alixandrache_1998 a răspuns:

Alo Fane, am terminat, ce fac cu cadavru?
La mine merge?
Sau...Fgm de gâscan opărit ce ești mi-ai omorât mama

| Razvanghimbir a răspuns:

Vreau sa stiu ce replici as putea sa folosesc la o farsa la telefon