| love44katyp a întrebat:

Imi puteti da idei de trecere a timpului? de ex jocuri in grup

Răspuns Câştigător
| Drunkenhearts a răspuns:

Cineva incepe jocul zicand trei cuvinte de ex: a fost candva..., iar urmatorul continua poveste cu alte trei cuvinte.fiecare poate modifica povestea dupa bunul plac

4 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Ai hobby-uri?

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Twister, I never..., Poker, Scunsa [un joc uitat de lume]

| hax0r a răspuns:

Trecerea timpului se masoara in miimi de secunda, secunde, ore, ani etc. asta ar fi o idee de trecere a timpului

| norinegri a răspuns:

Http://joci.ro/ iti faci cont si poti juca remi, septica, whist, table cu prietenii