| Melis a întrebat:

Imi puteti da site-uri pe care sa fie stiri fara valoare, adica, titlul sa nu reprezinte continutul sau in text sa se vorbeasca doar abureli si nimic concret? Funda!
P.S: stirea sa nu fie despre viata mondena sau despre politica!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa mor daca pricep ce vrei! Stiri care sa bata campii nu exista. Ca de-aia le zice stiri. Cred ca mai trebuie sa reformulezi ca sa pricepem si noi, astia mai grei de creierii capului.

| Melis explică (pentru ardnaxur1961):

De fapt, chiar exista astfel de stiri...

| Bondarel99 a răspuns:

E un site Aud Voci care scriu stiri la caterinca. Uita-te acolo.

| Melis explică:

Mai mult sa fie articole