| maraisabela a întrebat:

Imi puteti spune cateva localuri/puburi din Brasov unde sa imi sarbatoresc ziua de 15 ani?

Răspuns Câştigător
| bvzmsam a răspuns:

Deane's e pe strada Republicii sau la Casa Vulturului în Astra.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca aveai 18 ani iti recomandam, dar asa iti recomand sa faci acasa cu prietenii.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, la 15 ani nu ai voie sa intrii nici in puburi si nici in restaurante neinsotit de parinti.
La varsta ta, este recomandabil McDonald sau la scoala, in clasa, dupa ore, cu tort si suc.

| SilentRain a răspuns:

La McDonald's

| Steregoi a răspuns:

La Taverna sau Beciul Lupilor.