| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Imi puteti spune multe cuvinte care incep cu it? Ma joc cu prietenii Fazan si nu prea stim sa spunem cuvinte cu it. In afara de cuvintele italian, itinerar, italianca.

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Italienistică | italieniza | italienizant | italienizare | italienizat | italiot | italo-celtic | italofil | italofob | italofon | itate | ită | item | iteologie | itera | iterare | iterat | iterativ | iterație | iterațiune | iticlâc | itifal | itifalic | itindenție | itinera | itinerant | itinerar | itinerare | itinerariu | itinerat | itlac | itos | itros | itudine |

6 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Pai nu mai sunt.

| Drums a răspuns:

Itudine?

| Drums a răspuns:

Ok mersi n-auzisemlaughing
pup

| DeXxa a răspuns:

@On@ M@rY Monik : Da, itudine adica o calitate.

| Bubu a răspuns:

Italian.italianca.itinerariu.italia.italienesc.italic.italieneste.italienism.italienist.italioti.iterativ.iteratie.itindentie.itinerant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itamina