| LuisaMaria a întrebat:

Imi puteti spune niste vloggeri romani buni? Multumesc.

10 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Eu urmaresc 4 canale de vlogging :
1. Vlad Coste
2.Gaben
3.Maribol
4.Levi (Friends Show)
P.S Ordinea in care i-am pus e aleatoriewinking
De restul n-am auzit. Insa mai stiu un vlogger roman de "succes": nelson mondialu! funda?happy

| ralucutzica a răspuns:

Tequila,analfabet123456789,maxisipunct,DozaDeHas.

| Andraandra_8595 a răspuns:

Tudi Popa, Mihai Zmenta si Mickey H de la Doza de has. big grin

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Paii...Zmenta Mihai, Tequila, Mickey Has, Maxshipunct si cam atatia stiu eu.

| INNA23 a răspuns:

Maxisipunct, Mickey Has.

| RobertRobertutzu a răspuns:

Codrin Bradea - Satana, DaniPeNet, BagOfGames. Ei sunt cei ma buni si imi plac, tii recomand

| LuisaMaria explică:

Pe acestia ii stiu, altii nu stiti? Inafara de Tequila, Maximilian, Zmenta, Mikey Has, Tudi Popa?