| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti cateva aplicatii gratuite pentru telefon cu ajutorul carora sa pot invata limba engleza?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mult te invata noi cuvinte ceea ce da e foarte de ajutor, recunosc, recomand aceasta aplicatie https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funeasylearn.english am am testat aplicatia e bune de ce? pentru ca se foloseste imagini, ceea ce duce = memoria de lunga durata = prin repetitie desigur, recomand si eurocor si pismleur daca le vrei spune-mi

| sierra1 a răspuns:

Scrie și tu pe magazin play: "invață engleza" și vezi ce primești

| Andreeush a răspuns:

Încearcă duolingo.