| raluca_1308 a întrebat:

Imi spuneti ce carti faine ceva mai cu vampiri asa ceva. stiti sa au citit? imi plac cartile mai de groaza dar nici chiar asa

Răspuns Câştigător
| blondaa_2641 a răspuns:

Cartea minciunilor, John saul - cosmarul sau casa de la rascruce. Nu e cu vampiri dar e tot de groaza. Cea cu casa de la rascruce este despre o casa bantuita in care un barbat si-a omorat fata si sotia, iar toti cei care s-au mutat in ea au ajuns in a se omori unu pe altu, iar acum Un barbat, sotia acestuia si fetita lor se muta in aceasta casa si v-or avea parte de multe peripetii dar te las pe tine sa o studiezi. Sper ca ti-am fost de ajutor :* Fundita?batting eyelashes Merci si eu anticipat :* pupp

2 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Ella, Dracula de Javier Garcia Sanchez

| CartideCitit a răspuns:

Citeste recenziile si alege-ti de aici:
http://www.cartidecitit.ro/Carti-Vampiri