| anaasmilee a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cand este filmul 3D justin bieber NEVER SAY NEVER stiu ca este in februarie dar pe ce data si unde este?

8 răspunsuri:
| MyWorld a răspuns:

De ziua indragostitilor in USA... Dar in Romania, subtitrat, nu cred ca va fi asa ceva in anul ce va incepe in curandstraight face
P. S.: Si eu il astept cu nerabdare.

| DenisaDenisuk a răspuns:

In 11. 02. 2011 In U. S. A (united states of america )

| Genius21 a răspuns:

No again...
No more Gaystin Gayber™ ( Trade Marked happy ) please...

| MaraSM a răspuns:

Acest film apare pe 14 februarie in America, iar la noi cred ca cu 2 saptamani mai tarziu (de obicei asa paar toate filmele), in cinema sigur o sa apara mai intai in Bucuresti. Pe interenet cred ca o sa apara dar nu o sa se vada bine asa ca daca iti doresti sa-l vezi bine cu tot cu subtitrare incerca pesste doua trei luni in aprilie sau mai ca de obicei asa apar toate filmele.

| SheCanFlyy a răspuns:

Filmu o sa apara la cinematografele noastre in aprilie.erau niste date si parca scria Romania-13 aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca este si la bacau de ziua indragostitilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca apare pe 14 februarie in Romania...

| anaasmilee explică:

Va multumesc!